Facts About вініри Revealed

Вініри – це мікропротези, які широко застосовуються в естетичній стоматології і дозволяють добитися ідеального зовнішнього вигляду передньої групи зубів. Використовуються в тих випадках, коли виправити існуючі дефекти іншими методами не вдається або результат необхідний в короткі терміни.

Вініри вимагають ретельної та систематичної гігієни ротової порожнини. Регулярні візити до стоматолога допоможуть підтримувати зуби під вінірами в хорошому стані та запобігти можливим ускладненням.Необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

Після встановлення накладок варто пам'ятати про деякі обмеження в їжі, зокрема, не можна гризти насіння або розкушувати надто тверді продукти, щоб виключити ризик механічного пошкодження.

Композитні вініри накладаються не тільки на передню частину зуба, а й на всю площу, де є руйнування.

При цьому пацієнти, яким встановили той чи інший вид вінірів, кажуть, що задоволені результатом в обох випадках.

обмежити куріння і вживання продуктів, що містять барвники, оскільки вініри можуть стати менш стійкими до фарбування з часом.

Композитні вініри мають меншу вартість, проте й їхня якість, зазвичай, гірша, ніж у кераміки. Судячи по відгукам людей, яким були встановлені накладки з композитних матеріалів, такі вініри тримаються недовго, мають не занадто естетичний вигляд, а при їх встановлені часто виникають різні проблеми.

Для встановлення вінірів достатньо всього декілька разів (а у деяких випадках й один раз) відвідати стоматолога-ортопеда.

Справочник лекарств Клиники Врачи Аптеки Статьи Новости вініри медицины

Вони першими з’явилися на ринку естетичної стоматології, довго займали лідируючі позиції, завдяки дешевизні і інших переваг, таким як:

Отоларингологія Риносептопластика – функціональна та естетична

Треми і діастеми – яскраво виражені проміжки між різцями, викликані неправильним прикусом, наслідками захворювань і іншими факторами.

Невеликі відколи і тріщини на передніх зубах, що дозволяють використовувати їх в якості опори для накладки.

потемніння емалі, що не зникаючих після процедури відбілювання; тріщинах і відколах; некаріозних пошкодженнях емалі (флюороз, тетрациклінове фарбування); порушеннях форми (нерівні зуби) і розташування зубів. Реставрації винирами можуть бути прямими і непрямими.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *